Aktualności

I miejsce w konkursie dla doktorantki Szkoły Doktorskiej

11-12-2019 r.
, red. Mariusz Sobolak
Najlepsz praca dyplomowa

Doktorantka Szkoły Doktorskiej Nauk Inżynieryjno-Technicznych na Politechnice Rzeszowskiej Pani mgr inż. Wiktoria Wojnarowska zajęła I miejsce w XIX edycji Ogólnopolskiego Konkursu SIMP o dyplom i nagrodę Prezesa SIMP na najlepszą pracę dyplomową o profilu mechanicznym wykonaną i obronioną w krajowej wyższej szkole technicznej w roku akademickim 2018/2019. 

Tytuł pracy dyplomowej: Analiza możliwości zastosowania PEEK w modelowaniu endoprotezy stawu kolanowego.

Promotorem Pani Wiktorii Wojnarowskiej był dr hab. inż. Sławomir Miechowicz, prof. PRz.

GRATULUJEMY SUKCESU I ŻYCZYMY NASTĘPNYCH!

Powrót do listy aktualności

Nasze serwisy używają informacji zapisanych w plikach cookies. Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki, które możesz zmienić w dowolnej chwili. Więcej informacji odnośnie plików cookies.

Akceptuję