Strona: Międzynarodowa konferencja dla studentów / Szkoła Doktorska Nauk Inżynieryjno-Technicznych na Politechnice Rzeszowskiej

Międzynarodowa konferencja dla studentów

2020-11-24
Szanowni Państwo,
udział w międzynarodowej konferencji stanowi dobrą okazję do wymiany poglądów na tematy związane z edukacją w obliczu pandemii.
Spotkanie z przedstawicielami społeczności akademickiej z całego świata jest dobrą okazją do wymiany myśli i dzielenia się doświadczeniami oraz wypracowania skutecznych rozwiązań w projektowaniu  działalności studenckiej na najbliższe lata.

Organizatorem konferencji jest ADAMAS University (Kolkata,Indie), uczelnia partnerska Politechniki Rzeszowskiej. Uczestnicy otrzymaja e-certyfikat a materiały zostana opublikowane przez ADAMAS University.

Termin rejestracji i przesyłania wystąpień: do 30 listopada 2020 r.  Zgłoszenia wystąpień należy przesyłać na adres organizatora, podany w linku.

Termin konferencji: 5.12.2020 r. (online)

Szczegółowe informacje: https://dwm.prz.edu.pl/aktualnosci/adamas-university-kolkata--indie-zaprasza-studentow-na-konferencje-online-244.html
Powrót do listy aktualności

Nasze serwisy używają informacji zapisanych w plikach cookies. Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki, które możesz zmienić w dowolnej chwili. Więcej informacji odnośnie plików cookies.

Akceptuję