Strona: Uroczysta Inauguracja Roku Akademickiego / Szkoła Doktorska Nauk Inżynieryjno-Technicznych na Politechnice Rzeszowskiej

Uroczysta Inauguracja Roku Akademickiego

2021-10-08
, red.  Mariusz Sobolak

Inauguracja Roku Akademickiego 2021/2022 na Politechnice Rzeszowskiej im. Ignacego Łukasiewicza odbyła się w Ośrodku Kształcenia Lotniczego w Jasionce w dniu 8 października 2021 r. Podczas Inauguracji Pani mgr inż. Paulina Zwolenik złożyła ślubowanie w imieniu doktorantów Szkoły Doktorskiej Nauk Inżynieryjno-Technicznych na Politechnice Rzeszowskiej

Powrót do listy aktualności

Nasze serwisy używają informacji zapisanych w plikach cookies. Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki, które możesz zmienić w dowolnej chwili. Więcej informacji odnośnie plików cookies.

Akceptuję