Strona: Webinar Wystąpienia publiczne / Szkoła Doktorska Politechniki Rzeszowskiej

Webinar Wystąpienia publiczne

2022-02-28
, red.  Mariusz Sobolak

W imieniu Fundacji Science Watch Polska zapraszamy na XVII Ogólnopolski Webinar pt. Wystąpienia publiczne - tego można się nauczyć, z udziałem mgr. Stefana Szulca - aktora, lektora w filmach branżowych i dokumentalnych oraz w audycjach literackich

Webinar odbędzie się w środę 2 marca 2022 r. w godzinach od 14.00 do 16.00. 

Więcej informacji oraz rejestracja na wydarzenie znajdują się w linku https://sciencewatch.pl/index.php/wystapienia-publiczne-tego-mozna-sie-nauczyc 

Powrót do listy aktualności

Nasze serwisy używają informacji zapisanych w plikach cookies. Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki, które możesz zmienić w dowolnej chwili. Więcej informacji odnośnie plików cookies.

Akceptuję