Strona: Inauguracja pierwszego rocznika Szkoły Doktorskiej / Szkoła Doktorska Politechniki Rzeszowskiej

Inauguracja pierwszego rocznika Szkoły Doktorskiej

2022-10-03
Przemawia JM Rektor prof. dr hab. inż. Piotr Koszelnik

W dniu 3 października nowy rok akademicki rozpoczął pierwszy rocznik Szkoły Doktorskiej. To już czwarta taka inauguracja.

Gości powitał kierownik Szkoły Doktorskiej dr hab. inż. Mariusz Sobolak prof. Uczelni. Z okazji inauguracji JM Rektor prof. dr hab. inż. Piotr  Koszelnik wygłosił okolicznościowe przemówienie. Ślubowanie doktorantów poprowadziła Prorektor ds. kształcenia dr hab. inż. Iwona Włoch, prof. Uczelni. Swoją obecnością zaszczycili nas także Prorektor ds. rozwoju i współpracy z otoczeniem prof. dr hab. inż. Jarosław Sęp, Prorektor ds. studenckich prof. dr hab. Grzegorz Ostasz, Kanclerz – mgr inż. Andrzej Sowa i Kwestor – mgr Joanna Chwostek.

Kandydaci po złożeniu ślubowania stali się pełnoprawnymi doktorantami. Gratulujemy i życzymy powodzenia!